Kişisel Veri ve Gizlilik Politikası

www.kalptenbaba.com web sitesini ziyaret ederek, kullanım koşullarının tamamını okuduğunuzu ve içeriğini tamamen anladığınızı kabul etmiş sayılacaksınız. www.kalptenbaba.com web sitesi bu metinde Kalptenbaba olarak anılacaktır.

1. Bu internet sitesinde sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Kalptenbaba’ya aittir.

2. Kalptenbaba; çocuk yetiştirme, çocuk gelişimi, psikoloji vb. konularında içerikler üretmekte ve bunları internet üzerinden yayınlamaktadır.

3. Kalptenbaba, site ziyaretçilerinin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.

4. Kalptenbaba, sunmuş olduğu hizmetlerin geliştirilmesi amacıyla bazı üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapabilir. Bu işbirliği reklam, sponsorluk, izinli pazarlama ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir.

5. Kalptenbaba, sunduğu hizmetlerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinden geleni yapacaktır. Ancak doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.

6. Kalptenbaba, işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle tüm içeriklerini ücretsiz sunmaktadır. Sonraki dönemlerde sunmuş olduğu içeriklerden bedelli veya bedelsiz olarak yararlandırma hakkını saklı tutmaktadır ve dilediği zaman sitede tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

7. Kalptenbaba, sitesine üye olurken verilen bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmayacağını ve bu bilgileri genel amacına uygun olarak (yeni içerik bildirimi, duyuru…vb.) kullanacağını taahhüt eder. Bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından üyenin kendisi sorumludur.

8. Kalptenbaba ve site ziyaretçisi veya kullanıcısı arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf, öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışılacaktır. Aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler. Kullanım şartları, kullanıcının üye olması veya siteye girmesi ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır.