Sizden Gelenler

Blog sitemizin karşılıklı etkileşimli olmasını çok istiyorum. Bu sebeple, sizin yazılarınızı okumayı da çok isterim. Eminim ziyaretçilerimiz de çok severek okuyacaklardır. Bu sebeple, 1000 kelimeyi aşmayan yazılarınızı bekliyoruz.

Blog konseptimize uygun olacak şekilde konu tamamen size kalmış. Evlat edinme, koruyucu aile olma, evlat edinilme, korucu aile yanına yerleşme, biyolojik veya kalbiyolojik çocuklarınızla olan anılarınız, çocukluğunuza ait sizi etkileyen anılar, ebeveynlerinizle olan hatıralarınız veya bilgi sahibi olduğunuz bir alanda bizleri de bilgilendirmek için yazdıklarınız!

Biliyorum ki mutluluk ve bilgi paylaşıldıkça artar, üzüntüler de paylaşıldıkça azalır! 

Gerçek isminizi yazıp yazmamak da sizin kararınız olsun. Gönderilerinizde hangi isimle paylaşım yapmamı istediğinizi ve eğer istiyorsanız e-mail, instagram hesabı gibi irtibat bilgilerinizi belirtmeniz güzel olacaktır. Hatta yazınıza ait bir fotoğraf göndermek isterseniz, yazının görseli olarak kullanabiliriz. Bu karar da yine size ait olsun. 

O halde yazılarınızı aşağıdaki e-mail adresine bekliyorum. Konu başlığına lütfen “Sizden Gelenler” yazınız.

Sizden Gelen Yazılar

Skolyoz Nedir?

Skolyoz, omurganın yana doğru 10 dereceden daha fazla açılanmasıdır. Eğrilik bel bölgesinde, sırt bölgesinde ya da her ikisinde de olabilir. Doğumdan yaşlılık dönemlerine kadar her

Devamını Oku »

Doğumsal Kalça Çıkığı Nedir?

Doğumsal kalça çıkığı olarak bilinen hastalığın ismi daha doğru tanımlamayla “Gelişimsel Kalça Displazisi”dir.  Gelişimsel kalça displazisinde doğumda kalça tamamen çıkık değildir. Kalça ekleminde femur (uyluk)

Devamını Oku »

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?